Sizleri Evinde Güleryüzlü Karşılayan Çıtır Bayan Model

İlan Detayları

  • İlan Tarihi: 9 Aralık 2018 11:11

Açıklama

Benim ana sayfadan ilanımı bularak ararsınız ve rezervasyon alarak o gün öyle şeyler yaparız ki bunu hayal bile edemezsiniz size o kadar söylemiş bulunayım. Escort Bodrum olarak her zaman bilinçli ve kontrollü kadın olmayı başardım ki hep de öyle olmak çok ama çok süper oluşumu andırır sizlere.

Şimdi ilanım dışın da neden bura da bulunduğumu da söyleyeyim. Ben kategorisinden bir farklı bakış yaptım ve uzun, çok güzel, en iyi deneyimleri olan, olgun, genç, tahrik edici kadınların kendilerinin maceralarını—heyecanlarını anlattığını gördüm. Ben neden anlatmayayım demem ile bunu almak bir oldu.

Şimdi diyorum ki artık tam beni dinleme zamanı ve heyecanını yaşarmış gibi tatmanın vakti. Günler Çarşambaydı ve ben halen daha sokakta gece vaktine kadar ıslanmaya devam ediyordum.

Bu nereye kadar böyle derken karşıma bir şemsiyeli ve arabaya binen erkek çıktı. Merhabalar bayan çok ıslanmışa benziyorsunuz acaba samimi görüşümü ele alarak buyurmak ister misin? Ben evime gidiyorum, sizi de getirerek duş alabilir, üstünüzü kurutabilir ve sabah tekrar kendi evinize bırakabilirim. Sizce de bu iyiliğimi geri çevirmek mi istiyorsunuz?

Önce etrafı izlemeye başladım. Sonra ise de üstünü değiştirmeye geldi onun ayrı giyinme kabini olduğundan dolayı sesimi çıkartmadım ve de bir baktım ki birden çıkı verdi çok yakışıklıydı ben de üstümü değiştirmeye geçince birden bire elimi tuttu dans müziği açarak dans etmeye başladık. Özellikle de çok güzel anlara tanıklık etme açısından çok güzel duygusallıktı.

Birden dudağına öpücük kondurmuştum ama karşılık verip bırakmayınca daha da ateşli hale geldi. Sonra birden belimden tutarak odanın kapısına kadar gitti. En son ise beni yatağa atarak üstümdeki kıyafetleri de bir güzel yırttı ve bu fantezi çok güzeldi.

Hoşuma gittiği için de daha da istekli bir Mutlu kadına dönüşmüştüm. Anın da vajinamın içine elini sokarak ufalamaya başladı. Ben de yüzüne bakarak tekrar yapıştım dudaklarına ve de birden penisini elime alarak oynamaya başladım.

İlan ID: 5095c0b7cb2451a8

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

DMCA.com Protection Status