Bodrum Rus Çıtır Bayanlar

İlan Detayları

  • İlan Tarihi: 4 Ocak 2019 13:04

Açıklama

Selam Benimle Sınırların olmadığı bir gün geçirdim desem daha iyi olabilir. Merhaba diyen bir erkek ile Rusya da tanışmıştım. Daha doğrusu Rusya’dan Türkiye dönerken tanışmıştık. Aynı olmasa da yan yana koltuklarda bulunmaktaydık. Sonra yanlışlıkla uykum geldi ve yavaş, yavaş omzuna uzanmıştım. Sonra rahatsız olma kalabilirsin dedi.

Ben de uykum beni mayıştırdığı için karşılık veremedim. Kalktığım da İzmir havalimanına gelmiştim ve de benim gibi güzel bir bayan ile bir kahve içmeye gidebilir miyim dedi.

Neden olmasın der demez özel şoförü geldi ikimizi de alarak en leziz bir kafe de çok özel kahvaltı ısmarladı. Bu beni mutlu etmişti. İzmir de yeniydim. Gelme amacım ailemi ziyaret etmek ve bayramı kutlamaktı ama sürekli olarak yeni ev de yeni kişiler tanımak, işte çalışmaktı. Durum da böyle olunca ister istemez akrabalarım ve ailem dışın da tek tanıdığım uçaktaki beyefendi idi.

Siz değerli erkekler şöyle düşünün göğüs uçlarını kucağınızda ağzınız hatta dişleriniz ile fazla zorlamadan çekiyorsunuz ve sonuna kadar kendiliğinden bırakılınca şap sup sesler çıkarcasına aynısını yapmıştı. Ben de harika gibi dünyayı unuttum ve kolların da çırpınıyordum.

Sonra birden bacaklarımı açıp vajinama penisi ile girerek hızlı, hızlı sesler çıkarttı. Artık erkeğim diyen kişiye bile oh sesleri çıkarttırmaya başlamıştım. Çok güzel anıları sonuna kadar getirmek böyle bir şeydir diyebilirim.

Dilerseniz elit beyefendileri de lüks evime davet etmek istiyorum ve nefes almadan, soluksuz bir gün geçirmek istiyorum. Her dakika özel olmasını istiyorsanız GSM telefon numaramı aramanız yeterlilik göstermektedir. Yataktaki kapasitemi gören erkekler gerçek diye tabir etmektedir

İlan ID: 2435c2ce102434a5

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap dan “Bodrum Rus Çıtır Bayanlar”

  1. caner 23 Mart 201907:23

    Ara.

    Yanıtla

Bir Cevap Bırakın

DMCA.com Protection Status